Kreće prvenstvo !!

Kreće prvenstvo !!

LONJA GOSTUJE U OSTRNI U nedjelju 08.03.2020 s početkom u 15h Lonja će igrati u Ostrni protiv istoimenog domaćina. Nastavak prvenstva nosi nam bezbrižnu plovidbu u ligi. Za naslov će se boriti Mraclin i Vukovima,a Lonja će braniti svoje treće mjesto i nastojati zagorčati život pretedentima za 1mj jer obje ekipe stižu u Lonjicu. Nekoliko promjena je unutar ekipe,a najzvučnije pojačanje stiže nam iz Nk Prigorje Žerjavinca..Jure Stojanović nazabijao se u prijateljskim utakmicama i bit će prava opasnost po protivnike. Valja istaknuti povratak Matije Pušića,te Dragana Čavline Geca. Ove sezone priliku će u velikoj mjeri dobiti mladi Horvatinović,Severec i Dokuš. Računamo i na ostale juniore da se priključe treninzima kroz sezonu. Vjerujemo opet u dobru klapu i odličnu atmosferu. Pozivamo navijače sutra na tekmu...

Kreće prvenstvo !!